Vairo stiprintuvų remontas

Elektroniniai vairo stiprintuvai

Remontuojame vairo kolonėles (vairo stiprintuvus) LEXUS automobiliuose pagamintuose nuo 2005 metų:

  • LEXUS IS250, IS350 (2WD, 4WD)
  • LEXUS GS300, GS430 (2WD, 4WD)
  • LEXUS GS450h
  • LEXUS RX400h

 

Sistemos sudėtis

Išvardintuose automobiliuose naudojamas elektroninis vairo stiprintuvas.  Jį sudaro vairo kolonėlė su davikliais, elektrinis variklis ir valdymo sistema su kompiuteriu. Ši sistema skiriasi nuo įprastos sistemos tuo, kad joje nėra skysčių, siurblio, aukšto spaudimo žarnų ir praktiškai nereikalauja priežiūros (išskyrus planinį aptarnavimą).

 

Gedimai

Vairo stiprintuvo gedimo priežastys gali būti skirtingos, jos skirstomos į 2 grupes:

  1. Elektronikos gedimai. Tokie gedimai pasitaiko ypač retai, bei dažniausiai susiję su avarijų padariniais t.y. nutrūkę elektros instaliacijos laidai, trumpi jungimai, skysčių patekimas į sistemą ir t.t. Tokį gedimą galima įtarti prietaisų skydelyje degant simboliui „P/S“.
  2. Gedimai betarpiškai susiję su vairo kolonėle. Šie gedimai atsiranda išskirtinai dėl avarijų ir stiprių smūgių į priekinę važiuoklės dalį. Be to, prietaisų skydelyje lemputė „P/S“ nerodo gedimo, t.y. užvedant automobilį užsidega ir užgęsta.

Abiem atvejais gedimą įmanoma pašalinti.

 

Darbai kuriuos atliekame:

  • Diagnostika, nustatome priežastį ir apibrėžiame darbo kryptį.
  • Jei diagnostikos metu nustatomas vairo kolonėlės gedimas – išmontuojame, suremontuojame, sumontuojame, atliekame ratų suvedimą ir elektronikos kalibravimą.

Elektroninio vairo stiprintuvo (vairo kolonėlės) gedimas pašalinimas per 1-2 dienas. Visiems darbams suteikiame garantiją.

 

Išankstinis užsirašymas telefonu:

+370 671 13434

Kalvarijų g. 125, Vilnius

Patikimai ir greitai atliekame darbus