Dažniausiai užduodami klausimai

Klausimas:
Ar atliekate ir kitų markių automobilių, ne tik Lexus bei Toyota, remonto darbus?

Atsakymas:
Atliekame tik Lexus bei Toyota automobilių remonto darbus.


Klausimas:
Kokia Lexus GS300 2006 metų vairo stiprintuvo (kolonėlės) remonto kaina?

Atsakymas:
Remonto kaina 1210lt su PVM.


Klausimas:
Ketinu įsigyti Lexus LS 460 2007 m. (rida 175.000 km.), tačiau pardavėjas mane informavo, jog yra pniaumatinės pakabos gedimas. Nesireguliuoja aukštis ir yra šioks toks aukščių skirtumas.
Kiek laiko užtrunka gedimo šalinimas. Ar bus naudojamos originalios dalys. Ar yra kokybiška alternatyva. Taip pat, kokie galėtų būti šio gedimo šalinimo kaštai?

Atsakymas:
Norėdami užtikrinti klientų aptarnavimo kokybę, bei tiksliai atsakyti dėl galimų gedimų, kviečiame apsilankyti pas mus servise, iš anksto  rezervavus laiką. Daugiau informacijos apie šią situaciją galėsime suteikti nustačius defektą.


Klausimas:
Kiek kainuoja visų varomų ratų Lexus gs 300 2005  vairo stiprintuvo remontas? PS lemputė nedega, klaidų nėra, rodo tik elektrovariklio perkaitimą ir neteisingus elektrinius parametrus.

Atsakymas:
Remonto darbai priklauso nuo diagnostikos metu nustatytos problemos. Prašome tiksliau paaiškinti iš kur yra žinoma apie perkaitimą bei neteisingus parametrus jeigu nematote jokių klaidų, arba siūlome atvažiuoti į mūsų servisą, kur profesionaliai bei greitai nustatysime problemą bei iškarto pasakysime remonto kainą.


 

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Užduokite jį asmeniškai užpildę šią formą, arba skambinkite telefono nr.: +370 671 13434 ir mes Jums atsakysime!

Išankstinis užsirašymas telefonu:

+370 671 13434

Kalvarijų g. 125, Vilnius

Patikimai ir greitai atliekame darbus